Loading...

Tym razem (prawie) odkryłem martwe ciało w biegu

, to się stało. Po latach biegania po losowych ścieżkach do biegania w Południowej Kalifornii musiałem ostatecznie odkryć martwe ciało, prawda? TAk.

Wszyscy rozumieją biegaczy, którzy odkrywają martwe ciała. 88% odcinków ustawodawstwa i zamówienia SVU zaczyna się od losowego joggera skręcającego w rogu, a także praktycznie potkniętym nad ciałem ledwo ukrytym pod garścią liści. Oprócz 0,88% tego, co widzisz w telewizji, jest prawdą, uważam, że w zasadzie jest to Aston Villa FC Koszulka dokładnie odkryte wszystkie przestępstwa.
Moje najnowsze filmy

MARATON Trening Day 4
MARATON TRINGHING DZIENNIK DZIEŃ 4 Sprawdź w

Więcej filmów

0 sekund 1 minuty, 21 sekund

Następnie
Running Tip pozostań zdrowy podczas wybuchu Covid19
02:25

Relacja na żywo
00:00
08:21
01:21

W końcu przyszła moja kolej, by natknąć się na specjalną ofiarę. Wydaje mi się, że wszystkie godziny, które spędziłem na słuchaniu losowych podcastów „True Crime” oraz dokumentu OJ, a także mini-serialu naprawdę mnie na to przygotowały. Byłem przygotowany do wykonania mojego zadania jako joggera lub pracy, jeśli chcesz.

Dziś rano miałem tylko 4 mile w porządku obrad, tylko krótki shake wybieg Reprezentacja Anglii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka w prostym tempie. Chodziłem, kiedy zauważyłem obszary krwi na ścieżce. Była to dość długa linia kropli / rozmazów krwi, która trwała przez chwilę. Zwróciłem uwagę na częstotliwość, konsystencję, kolor i smak krwi.

Hmmm. To zdecydowanie nie były tylko niektóre krople wiśniowego popsicle.

Zrobiłem więc to, co zrobiłby jakikolwiek inny amatorski detektyw = przestałem robić mu zdjęcia. Starałem się pamiętać o szczegółach sceny, aby później powiedzieć władzom (podobnie jak książka, którą zrozumiałem, ostatecznie skomponowałem tę tragedię).

Robiłem krótki i tylny bieg, więc kiedy jeszcze raz wróciłem, zdałem sobie sprawę, że krople krwi opowiadają mi historię tego, co się stało. Krople nie były w linii bezpośrednio. Byli po obu stronach ścieżki. Wydawało się, że są konsekwentni w ilości krwi – która stwierdziła, że ​​cierpiący nie próbował tak dobrze, jak go lub cokolwiek innego.

To były znaki!

Prawda, że ​​ścieżka zygzakowatego rodzaju krwi wzdłuż chodnika zdawała się stwierdzić, że cierpiący przeciął się, jednak wtedy chciał iść ścieżką. Nie. Chcieli wejść do łóżka kwiatowego. Potem chcieli pójść w lewo… nie, może prawda? Oprócz zawracania się razem, a także idź w drugą stronę. Co to wszystko oznacza?

Uważam, że to znaczy to był pies.

Wyglądało świeżo, a nie z dnia na dzień, a także są głównie spacerowiczów z psami w tym obszarze. Nie wyglądało to jak kroplówka z rany. Poza tym mój pies przeciął się tryskaczami na trawniku, a także opuścił podobny szlak.

Sprawa została rozwiązana. Co dostałeś dla mnie szef?

Kiedy wróciłem, moja sieć była nastrojowa, a także zabrakło mi czasu, więc udałem się do Studium Biblii. Po badaniach wróciłem do domu, aby wykonać trening wytrzymałości z Beachbody na żądanie.

Oh! Oprócz tego, że dzisiaj też przyszło mi do głowy coś super !! Muszę się podzielić, ponieważ sprawiło, że mnie to bardzo szczęśliwe…

Kilka tygodni temu powiedziałem jednemu z moich nowych badań nad Świętymi Bibliiami, że dobrzy przyjaciele, że podoba mi się jej naszyjnik krzyżowy. Od najdłuższego czasu chciałem jedna z tych wisiorków, które przyczepiają się do góry, a także na dole !! Musiałem naprawdę zachwycić się tym, ponieważ pamiętała, jak tylko rano przyniosła mi prezent.

Kupiła mi naszyjnik krzyżowy! Dokładnie to jest cudowne?

Naprawdę ją rozumiałem dopiero przez kilka tygodni (jestem nowy w tej grupie, a także to studium Biblii Święte). Zasadniczo po prostu zadowoliliśmy, jak pamiętała, co powiedziałem, a także kupiłem. To najsłodsza rzecz w historii, jak naprawdę to doceniam.

Czuję, że chcę zrobić dla niej coś miłego, a nawet nie rozumiem, co. Zamierzam dostarczyć jej adres od naszego lidera grupy, aby przynajmniej przesłać ci podziękowania. To było po prostu naprawdę przemyślane.

Pytanie: Czy jestem świetnym detektywem? Czy powinienem iść do instytucji detektywistycznej, a także przejść na emeryturę z bloga?

Co jeszcze mógłbym mieć / powinienem zrobić?

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

DzielićPoczta

Dzielić

Idź dalej:

Pytania i odpowiedzi na temat intuicyjnego jedzenia & binging, wskazówek na letni sposób, a także więcej!

Pytania i Sporting CP Koszulka odpowiedzi na temat intuicyjnego jedzenia & binging, wskazówek na letni sposób, a także więcej!

Bieganie żywności intuicyjne obawy związane z jedzeniem fizycznym oraz odpowiedzi. Wskazówki dotyczące letniego biegu, co zrobić, jeśli jesteś przygnębiony i jesteś przygnębiony

Bieganie na Marco Island Florida 2021

Bieganie na Marco Island Florida 2021

Gdzie biegać na wyspie Marco na Florydzie. Wskazówki dotyczące podróży, a także na wycieczkach na plaży. Florida Run Blog i

Bieganie weekendowe, a także jeść aktualizacje

Bieganie weekendowe, a także jeść aktualizacje

Witam! Jak leci? Mam szybkie podsumowanie tego weekendu, jedząc i… powtarzanie. Och, jak dobrze, jak ja na koniec wymieniam

Szczęśliwego Nowego Roku od Run Eat Powtórz!

Szczęśliwego Nowego Roku od Run Eat Powtórz!

szczęśliwego Nowego Roku!! Wróciłem z czasu wolnego, a także chcę wysłać Ci najlepsze pragnienia na 2022.

5 najlepszych biegów, a także aktualizacje życia, a także 5 -dniowe szybsze wyzwanie

5 najlepszych biegów, a także aktualizacje życia, a także 5 -dniowe szybsze wyzwanie

Witam! Tęskniłem za tobą! Zauważyłeś, że mnie nie było? Nie?? Mógłbym zostać porwany !! ktoś powinien był zadzwonić do P

Preferowane marki ubrania w tej chwili, jakie są moje zadanie i pytania HR

Preferowane marki ubrania w tej chwili, jakie są moje zadanie i pytania HR

Moje preferowane marki biegów, a także muszą mieć ubrania do biegania, a także buty. Wskazówki dotyczące stożka maratonu. Bieganie i tętno

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.