Loading...

New Jersey wydaje powody, dla których Werdum przeciwko Ferreira „No Decyzja” Urok

w zeszłym miesiącu Renan Ferreira, a także Fabricio Werdum zostali włączeni do walki z wątpliwym zakończeniem na wydarzeniu PFL w Atlantic City. Werdum miał Ferreirę w Nagoya Grampus Koszulka dławiku trójkąta. Ferreira potencjalnie stukał, jednak Atalanta BC Koszulka sędzia albo nie widział, albo nie uważał, że jest to dotknięcie, podobnie jak walka, a Ferreira uciekła z tego otoczenia, a także wygrywając za pomocą gruntu, a także funta wkrótce potem.

Złożył urok, a także doniesiono, że New Jersey określa sportową radę zarządzającą, uchylił wynik walki bez decyzji.

Złożyłem w regulatorze wniosek publiczny w celu uzyskania pełnej kopii ich pisemnych powodów odwołania. Zostały mi dostarczone dzisiaj. Krótko mówiąc, regulator zauważył, że nastąpił kran, sędzia przegapił to, było to zarówno oczywisty, jak i wyczuwalny błąd. Zauważyli, Gamba Osaka Koszulka że jeśli PFL wybrano do natychmiastowej powtórki, wynik walki mógł zostać uchylony do zwycięstwa dla Werdum w prawdziwym czasie, biorąc pod uwagę, że promocja wybiera, aby nie wykorzystywać innowacji, brak decyzji był właściwym wynikiem odwołania, ich kluczowym uzasadnieniem było następująco:

Reklama

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak załadowanie …

Powiązany

Czy „oczywisty i wyczuwalny błąd” zdarzyło się w Werdum vs Ferreira Prospection Tap? 7 maja 2021 z 1 komentarzem
Co jeśli Werdum się zgubi? Szybki awarie prawne 11 września 2016 r.
Konkurent UFC Diego Ferreira pozywa producenta uzupełniającego „za nie mniej niż 1 000 000 USD”, zarzucając oszustwo 28 lipcu 2018 r.

Leave a Reply

Your email address will not be published.