Loading...

Joe Hand Promotions przechodzą po kolekcjach zaradczy wiele lat po prawdzie

W moich ciągłych wysiłkach w celu podkreślenia działań prawnych podjętych przeciwko osobom oskarżonym o nielegalne wykorzystanie produktów MMA Pay Per View, powody wyroku zostały opublikowane w zeszłym tygodniu przez Dystrykt Stanów Zjednoczonych Sąd, E.D. Kalifornia, zwracając się do wniosku o egzekwowanie wyroku niebezpiecznego.

W zeszłym tygodniu (Joe Hand Promotions przeciwko Sorondo) powód miał wyłączne prawa do licencji na wystawę przemysłową do światowej walki w klatkach: Jose Aldo przeciwko Urijah Faber. Pozwali pozwanego, pubu w Kalifornii, za bezprawne przechwytywanie, otrzymywanie, a także wystawianie programu. Oskarżony nie odpowiedział na pozew i wydano wyrok pozew za 12 900 USD.

Jakieś 3 lata później powód próbował wykonać wyrok wobec własności oskarżonych. Chociaż wniosek powoda został zwolniony z LOSC Lille Koszulka powodów technicznych, zostało to zrobione bez uprzedzeń, co oznacza, że powód może wnieść dalszy wniosek o poprawienie niedoborów dowodów, a także zająć procedury windykacyjne.

Istnieją co najmniej trzy lekcje, które można uzyskać z tej decyzji, pierwsza jest to, że Joe Hand Promotions pójdą Stade Rennais FC Koszulka za aktywami w celu Urawa Red Diamonds Koszulka spełnienia ich orzeczenia prawnego, po drugie, że upływ czasu nie jest pewnością bezpieczeństwa, ponieważ dzisiejsza sytuacja pokazuje kolekcje. wysiłki wiele lat po fakcie. Wreszcie, a co najważniejsze, sytuacja ta pokazuje, że brak reagowania na pozew nie jest wielką strategią, ponieważ spowodowało to ogromny wyrok, który być może mógł zostać zakwestionowany w zależnościach.

Reklama

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Powiązany

Pay Per View Szczegóły dotyczące rozliczenia piractwa ujawnione po oskarżeniu niewykonania zobowiązania na płatności 22 listopada 2016 r. „Piractwo”
Ostatnie ścigania piractwa powodują ogromne wyroki domyślne 27 listopada 2014in „Piractwo”
61 995 USD w ramach szkód, które mają na celu powtórzenie UFC PPV PIRACEFBURYUT 1, 2015in „Piractwo”

Leave a Reply

Your email address will not be published.