Loading...

Czy Ogromna Ramy może wygrać Mr. Olympia?

autor: Christian Duque

Tak. Ogromne ramy może wygrać. krótki artykuł. Nie, czekaj!! Jest w tym znacznie więcej. Nie ma nic obaw, że ktokolwiek, kto włamuje się do Mr. Olympia Top 5, może wygrać. Włamanie do pierwszej 3, a także szczególnie za drugim miejscem, jeszcze bardziej mnie celem; Jednak ten ostatni kawałek oddziela brąz, a także srebrnych medalistów od osoby, która odchodzi ze złotem. Ramy jest na rozdrożu – jest od wielu lat, jednak to, co wybiera, jest kluczowe.

Sport kulturystyki jest zarówno jabłkami, jak i pomarańczy. W przypadku funkcji tego artykułu stwierdzmy, że jabłka reprezentują rozmiar, a pomarańcze reprezentują cięcia. Bardzo, bardzo niewielu Mr. Olympias może być oba. Istnieją sytuacje w rekordach (np. Ronnie Coleman w 2003 r.), Jednak niewiele. Ponadto Ronnie nie wygrał znaczącego, a także rozerwany, był to hazard po utrzymaniu tytułu przez pięć kolejnych lat. Znalezienie w 300 funtów lub więcej (z wyjątkiem ponad 6 stóp wysokości), a także rozerwane na strzępy, jest niespotykane. Wielu mężczyzn albo przekroczy granice w kategoriach jednego lub drugiego, jednak najlepsi mężczyźni nie przyjmą hazardu obu. Ramy nie zapisuje się na tę teorię. W rzeczywistości, jeśli Reprezentacja Korei Południowej w piłce nożnej mężczyzn Koszulka w ogóle, Ramy stał się większy przez lata, pomimo najbardziej namiętnych próśb fanów, a także prasy.

Najważniejszy problem zatrzymujący egipskie zjawisko od prawdziwego zapewnienia Phila Heathowi ucieczce jego pieniędzy jest dostępne w Ham-Glute-Tie-In. To jedno miejsce, w którym Ramy jest opóźniona. Rozmiar może doprowadzić cię do 3 najlepszych, oczywiście nawet po drugim miejscu, jednak na stałe nie będzie nokaut. Byli mistrzowie mieli lata, w których są dostępni z wystarczającymi słabościami, że konkurenta z Gremio Koszulka rozerwaniem Shreds może wygrać. Mimo, że minęły lata, które miały wielkość, dar jeszcze się nie znalazł, może zostać obrzucony. Eintracht Frankfurt Koszulka Powtórzmy, że stary wiek, że wyeliminowanie panującego pana O nie wystarczy. Jeśli Phil nie jest dostępny w metodzie na siedmiu kolejnych olimpirach, jest to bardzo mało prawdopodobne, aby kiedykolwiek. Nie tylko obsesja Rama na punkcie rozmiaru może powstrzymać go od wygrania Sandow, ale także umieszcza go w niewygodnym obszarze z mężczyznami takimi jak William „The Conqueror” Bonac, mistrza tradycyjnego Arnolda w 2018 roku, a także w zeszłym roku Mr. Olympia 2nd biegacz- w górę. Bonac nie jest masowym potworem, nie jest nawet wysokim kulturystą, jednak jest oszukany, symetryczny, a jednocześnie przynosi wyjątkowo gęsty mięsień. Może być niezwykle szkodliwym ramy. Do diabła, Bonac jest również niezwykle szkodliwy dla Heatha, choć znacznie bardziej niż prawdopodobnie nie szkodliwy, aby go pokonać.

Kiedy przeprowadziłem wywiady z wielką ramy około trzech tygodni temu na Ironmag.com na IFBB Pro League Pro Pro Pro IFBB Pro Pittsburgh, jego entuzjazm do wygrania Olympii był niewątpliwy. Jest umiarkowanym człowiekiem, skromnym człowiekiem, a także kimś, kto aspektuje Heatha bez końca; Jednak chce wygrać. Pragnie sprowadzić Sandow z powrotem do centrum fitness Oxygen, a także czuje, że ma mięsień, stan, a także umiejętności, aby to zrobić. W większym stopniu w moich oczach jest to, jak strasznie chce tego Ramy? Czy chce, aby było wystarczające do znalezienia w 10-15 funtach lżejszych? Szczerze mówiąc, nie wierzę w to.

Jeśli ramy dokona najlepszego wyboru, będzie wyglądał mniejszy pod względem liczby na skali, jednak jest to sport o iluzjach. Mężczyzna o takiej wielkości nadal przyćmienie innych w prostym 10-15 funtach zapalniej-to właśnie pragnę, żeby naprawdę zrozumiał. Jeśli jego obóz nalega na popchnięcie karty wielkości, nawet stosowanie różnych suplementów, podejść kalorycznych i/lub cardio, najlepsze, co zrobi, to lokalizacja 2 – znowu. Nie ma metody, w której Phil będzie dostępny w tak wyłączonym, że ramy bez rozdrobnionych szyn, a także pośladki prążkowane, a także krzyżowe, odejdą z wygraną. Stawki są teraz wyjątkowo wysokie. Moje pieniądze są w tym, że Phil wiąże Ronniego Colemana, a także Lee Haney, jednak kto wie… być może Ramy wnosi najlepsze ciało swojego życia. Być może zaprzecza prezentowi, a Sandow trafia na płaszcz centrum fitness, który umieścił Kuwejt na mapie kulturystycznej.

Co masz? Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Pamiętaj też, aby zobaczyć Ironmag.com na co dzień. Mamy najlepsze programy online, zarówno na Facebooku Online, jak i YouTube, a także możesz uzyskać dostęp do nich z tej strony – Ironmag.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published.