Loading...

Były gwiazda NFL, Demaryius Thomas, zdiagnozowany etap 2 CTE

Na początku tego tygodnia gospodarstwo byłej gwiazdy NFL Demaryius Thomas ujawniło swoją diagnozę CTE w etapie 2 CTE przez dr Ann McKee w VA-BU-CLF Brain Bank. Thomas zmarł w grudniu 2021 r. W wieku 33 lat. Jego gospodarstwo domowe uwalnia ustalenia, aby pomóc w zrozumieniu CTE.

„Kiedy skończyłem na CTE, a także zacząłem zapoznać się z objawami, zauważyłem, że Demaryius się izoluje, a także widziałem w nim inne modyfikacje” – powiedziała Katina Smith, matka Demaryiusa. „Był taki młody, a także okropnie widzieć, jak walczy. Jego tata, a także mam nadzieję, że wszystkie gospodarstwa domowe odkryją niebezpieczeństwa związane z graniem w piłkę nożną. Nie chcemy, aby inni rodzice musieli stracić swoje dzieci, tak jak my ”.

Thomas grał 10 sezonów w NFL, tworząc cztery listy Pro Bowl, a także wygrywając niesamowicie Bowl 50 z Denver Broncos. Grał 16 lat umów z piłką nożną, zanim ogłosił swoją emeryturę w Reprezentacja Japonii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka wieku 33 lat w 2021 r., Sześć miesięcy przed śmiercią.

„Obawy, na które wciąż zadaję sobie pytanie, brzmi:„ Kiedy wystarczą wystarcza? ”Kiedy sportowcy, rodzice, a także publiczność w Big Stop ignorując niebezpieczeństwa amerykańskiego piłki nożnej, a także zdecydowanie nalegają, aby gra została zmieniona w celu zminimalizowania hitów subkonkusyjnych? „” Stwierdził dr Ann McKee, szef neuropatologii w systemie opieki zdrowotnej VA Boston, a także dyrektora Bu CTE Center, a także VA-BU-Clf Brain Bank.

CEO Fundacji tradycji wstrząsu mózgu, a także współzałożyciel Dr Chris Nowinski, skontaktowali się z domem Thomas, aby zasugerować badanie CTE. Bobby Thomas, ojciec Demaryiusza, wraz z Katiną Smith, łaskawie zgodził się przekazać darowiznę na odkrycie znacznie więcej o tym, dlaczego ich dziecko się zmieniło, a także pomagać innym.

„Mam nadzieję, że jest to przebudzenie z nami z głośnym prezentem, a także byłych Sevilla FC Koszulka graczy NFL, że CTE szaleje Reprezentacja Kamerunu w piłce nożnej mężczyzn Koszulka wśród nich, a także wymagają uwzględnienia w tworzeniu prawdziwych rozwiązań”-powiedział Nowinski. „CTE musi być ich głównym problemem poza boiskiem”.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
E-mail

Leave a Reply

Your email address will not be published.