Loading...

Tylko sugestia wtorek -#2 Wiele niezbędnych urządzeń do biegania

Wierzę, że świetny but do biegania jest najważniejszym elementem dla biegacza. Ale świetny stanik sportowy jest dostępny na drugim miejscu dla dziewcząt.

Kiedy więc firma uderza mnie tak samo, jak ocena, ich stanik sportowy chętnie akceptuję, ponieważ są one kosztowne, ponieważ chcę zaoszczędzić trudności w zakupach 50 dolar
Moje najnowsze filmy

Bieganie sugestii zachowaj zdrowie podczas wybuchu Covid19
Bieganie sugestii, aby zachować zdrowie podczas wybuchu Coronawirusa. Czy możesz biegać i wyjść na zewnątrz podczas pobytu w domu? Oto wskaźnik, który pomoże ci uniemożliwić dotknięcie umowy …

Więcej filmów

0 sekund 2 minut, 25 sekund

Następnie
Golden Retriever nie weźmie pigułek!
02:19

Relacja na żywo
00:00
08:21
02:25

Dzisiaj wypróbowałem stanik dżokeja Vavavoom Sports. To 42,00 $ <- Zobacz, a nie kwota pieniędzy, które chcesz wydać na coś, chyba że zamierzasz to wykopać. Tak, możesz kupić biustonosz sportowy FC Tokyo Koszulka o wartości 16,00 USD od Target, jednak przy tych, które zwykle podwoję, więc i tak jest to naprawdę 32,00 USD.

Podoba mi się, że ma wentylację pod obszarem piersi, aby był oddychający. Będąc członkiem IBTC, doceniam to, że ma kształtowanie kubków, więc zapewnia kobietom o wiele więcej obwodu.

I ma zapięcie do tyłu – to ostatnio moja nowa preferowana rzecz w sportowych stanikach. Nie podoba mi się, że jest po prostu dostępny w kolorze czarnym lub białym – 2 niefortunne opcje kolorów, co to jest?!

Tylko wskazówka: zadbaj o swoje biustonosze sportowe, myjąc je w łagodnym cyklu, a następnie zawieszenie ich do wyschnięcia – nie wrzucając ich do suszarki.

Podobnie biorę ten niewygodny blog, publikuj pełne fotki topless, aby ujawnić, że wezmę Jillian Michaels 6 tydzień sześciu pakietów, a także rozpoczęcie treningu 3 razy w tygodniu przez sześć tygodni, a także raport z moim Wyniki. Stwierdziłem, że zamierzam to zrobić na początku lutego, jednak nigdy nie zrobiłem. To jest mój nowy początek!

Czy ktoś chce to zrobić ze mną?

I na koniec – podziękuj się z gością Moniki, która zrobiła to zdjęcie, a także moich dobrych przyjaciół prowadzących RNR Sevilla FC Koszulka Pasadena w ten weekend! Kto potrzebuje drogich profesjonalnych fotografów Manchester City Koszulka wyścigowych, kiedy masz takie niezwykłych gości !!!

I jeszcze jeden odwiedzający dostarczył SR, a także ja, że ​​nasze zdjęcie znajduje się w nowym Świętym Mikołajowi do półmaratonu morskiego. To trochę zawstydzające, jakkolwiek fajne? Nie mogę się zdecydować.

Pytanie: Jaki jest Twój numer 1 wiele niezbędnych urządzeń treningowych?

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Leave a Reply

Your email address will not be published.