Loading...

Mississippi staje się drugim stanem, aby zalegalizować nagie boks z knuckle

Komisja sportowa Mississippi reklamuje gołą kartę bokserską, którą będą nadzorować 25 sierpnia 2018 r. W Biloxi. Będzie to drugi państwo, które nadzoruje regulowaną kartę bokserską na gołym knuckle po przełomie Wyoming.

Na początku tego roku Wyoming stał się jurysdykcją pionierską pozwalającą na kartę BKB. Państwo nadzorowało wydarzenie przez Wyoming State Board of Mixed Martial Arts na temat teorii, że Baymi Knuckle Boksing nie jest w rzeczywistości profesjonalnym boksem, ale własnym sportem, który można zalegalizować pod parasolem mieszanych sztuk walki.

Mississippi to druga, która wchodzi do walki. Więc jakie są ramy prawne tego wydarzenia?

Komisja sportowa Mississippi została utworzona przez tytuł 75, rozdział 75, sekcja 103 Kodeksu Mississippi. Sekcja 105 tego rozdziału określa uprawnienia Komisji i brzmi następująco:

Komisja ma pieczęć i będzie miała i jest niniejszym na podstawie jedynego kierunku, zarządzania, kontroli i jurysdykcji nad wszystkimi boksami, sparingowymi i zapaśniczymi meczami lub wystawami, które mają być przeprowadzone, przechowywane lub podawane w stanie Mississippi. Komisja ma pełną władzę i władzę i będzie jej obowiązkiem: (a) dokonywanie i publikowanie polityk i wytycznych dotyczących prowadzenia boksu, sparingowych i zapaśniczych meczów i wystaw, Southampton FC Koszulka czasu i miejsca oraz ceny naliczone za przyjęcie do niego ; (b) przyjąć wniosek o i, według własnego uznania, kupić licencję lub zezwolenie wydane promotorom i uczestnikom tych wydarzeń oraz cofnąć licencję lub zezwolenie; (c) W celu zebrania rejestratora zezwoleń i licencji opłaty w wysokości sześciu procent (6%) wpływów brutto każdego boksu, sparingowego lub zapaśniczego meczu lub wystawy oraz niedrogiej opłaty nie przekraczającej stu dolarów (100,00 USD) za każda roczna licencja lub zezwolenie wydane bokserowi, zapaśnikowi, sędziemu, sędziemu, swatom, promotorze, menedżerowi, trenerowi, drugim, dyrektorowi lub czasowi; oraz (d) w celu odwołania dowolnej licencji lub zezwolenia, gdy według wyroku wymaga tego dobrobyt publiczny. Komisji zabrania się wydawania wytycznych, które można interpretować jako udzielanie franczyzowanego lub wyłącznego terytorium oraz wydawania dowolnego rodzaju monopolistycznego licencji lub zezwolenia.

Uprawnienia Komisji ograniczają się do nadzorowania „boksu, sparingów i zapasów”. Pomimo tego ograniczonego zestawu sportu Komisja ma moc tworzenia własnych zasad dla tych sportów i przypuszczalnie ćwiczą tę moc swobodnie, aby włączyć BKB jako podzbiór boksu.

Zasady opublikowane przez Komisję odnoszą się specjalnie do stowarzyszenia reguł reguł Komisji Bokserskiej dla boksu (które nie zezwalają na BKB) czytanie w następujący sposób:

Komisja sportowa Mississippi korzysta z obecnych wytycznych regulacyjnych i
Ujednolicone polityki mistrzostw stowarzyszenia komisarzy bokserskich jako ich
Zasady konkursu bokserskiego. Stowarzyszenie tytułu światowego Komisji Bokserskiej
Podręcznik walki będzie również używany w połączeniu z walkami regionalnymi i światowymi.

Zasady obejmują władzę Komisji do przekroczenia własnych zasad po następującej przepisu:

A. Komisja, po wybraniu, może zrzeczyć wszelkie wymagania określone w tych zasadach.
B. Wszelkie polityki dostosowane przez komisję zastępują wszelkie polityki dowolnego organu sankcjonującego
zasady dostosowane lub zatwierdzone przez OGC Nice Koszulka komisję.
C. Wszelkie wnioski o zrzeczenie się wymogu należy składać pocztą elektroniczną od promotora
formularz dostarczony przez komisję.

Na koniec zasady tworzą coś o nazwie „Specjalne walki”, które wskazują „każdy rodzaj konkursu, który nie dostosowuje się do zasad przyjętych przez
Komisja LOSC Lille Koszulka sportowa Mississippi, która jest zatwierdzona przez komisję dla konkretnego
wydarzenie.”. Powyższe klauzule są prawdopodobnie wykorzystywane do wyznaczenia określonego zestawu reguł BKB dla tego wydarzenia.

Napisałem do Mississippi Athletic Commission w celu uzyskania pełnej kopii zestawu reguł, które obowiązują na nadchodzące wydarzenie wraz z wyjaśnieniem ich uprawnień prawnych do nadzorowania takiego wydarzenia. Po ich odpowiedzi opublikuję ich odpowiedź i zestaw reguł.

Reklama

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Powiązany

Dokumentowanie legalności gołego kostki mieszanej sztuki walki 17, 2021
Dokumentowanie gołego knuckle boksers 23, 2019 z 4 komentarzami
Boks Bare Knuckle po raz pierwszy zgłosił śmierć w regulowanej ery sportu 4, 2021 z 1 komentarzem

Leave a Reply

Your email address will not be published.