Loading...

Flat Ass Run

Zakręciłem dzisiaj z mojego biegu. Chciałbym zdobyć ocenę Kalifornijskiego Smog Air, jednak rozumiem, że to naprawdę, ponieważ jest tutaj tak płaskie. Płaskie trasy = szybkie biegi!

Skończyło się nie śpiące niesamowicie późno wczoraj, spędzając czas z moim rodzeństwem, a także jego dziewczyną. Wybrali nas z terminalu lotniczego około 22:30, a także mieliśmy złapanie tak samo jak!
Moje najbardziej aktualne filmy

Podcasty podsumowania z 6 sierpnia
A oto nowy film z szybkim podsumowaniem 3 podcastów, których słuchałem wczoraj.
Podcasty podsumowane:

The Drama Club – odcinek kwietnia 2018 r. O Monice Lewinsky, a także odcinek Conana O’Briena, a także Duchess of York Fergie. fascynujące rzeczy!

The Morning Toast Podcast – Dzisiejszy odcinek o gorących tematach, w tym E! Wiadomości, że program zostanie całkowicie anulowany (The Times zostały ostatnio zmienione, jednak teraz to koniec).

Juicy Scoop z Heather McDonald – wywiad z kapitanem Sandy z góry na Morzu Śródziemnym

Więcej filmów

0 sekund 7 minut, 26 sekund

Następnie
4 -minutowy trening dolnej części ciała dla biegaczy
04:49

Relacja na żywo
00:00
08:21
07:26

Ben, a także na koniec poszedłem spać około 2 nad ranem EST. Potem obudziłem się o Reprezentacja Chorwacji w piłce nożnej mężczyzn Koszulka 6:30 PST, czując się trochę zdezorientowany.

Ale patrzyłem w przyszłość na bieganie w moim rodzinnym mieście, więc wyruszyłem na kilka kilometrów. Skończyło się na 3 mile szybciej niż biegałem bardzo długo.

3 Gamba Osaka Koszulka mile w 25:17

Mile 1: 8:45

Mile 2: 8:24

Mile 3: 8:05

Powiedziałem trochę modlitwy dzięki za to?

Po biegu złapałem banana z PB, a także trochę się rozciągnąłem. Moje kolano wciąż boli, więc jestem wdzięczny, że zrobiłem tylko 3 mile.

Śniadanie było jajkiem burrito, a także jagód

„Załóż gorący sos na moim burrito kochanie…”

Potem Ben, a także zabrałem Roxy, a także Baileya na spacer.

Roxy, czyli „Roxican”

Bailey AKA „Bay Leaf”

Po pracy wykorzystałem, aby chodzić z nimi po pracy. Wspaniale jest wrócić.

Ostatniej nocy po oczyszczeniu zębów odkryłem to w łóżku – mój kot czekał na mnie! Łyżał mnie całą noc. Jak to jest urocze?!

„Vegas” (którego odkryłem w banku, gdy był Club America Koszulka kotkiem)

Moja mama dostała największą plon awokado z jej drzew na podwórku! Nasza lodówka jest pełna niesamowicie dojrzałych, a także smacznych awokadów błagających o zjedzenie! Skończyło się na nich wczoraj w nocy, jednak jest dużo więcej, skąd to pochodzi z <3 Mamy również trochę drzewa figowe z tyłu. Uważam, że są teraz dojrzałe idealne, ale byłem równie dobrze przerażony, aby je wypróbować. Staram się, aby mój fig jedził tylko w stylu Newtona. Ale przekonałem Bena, aby go wypróbował. Stwierdził, że nie było to wyjątkowo dobre, ale może po prostu nie jest do tego wykorzystany? Muszę trafić do sklepu spożywczego w poszukiwaniu papitów (jedzenie, jak dzwoni mój telefon gospodarstwa domowego). Moja mama i Matt są na Alasce aż do piątku, więc do tego czasu nie zobaczymy ich! Wyślij mi skoroszyt Ratować Dzielenie się jest dbaniem o innych! Dzielić Ćwierkać Szpilka Dzielić Poczta Dzielić Wybierz je dalej: Uruchomienie, a także informacje o koronawirusach, a także zasoby Uruchomienie, a także informacje o koronawirusach, a także zasoby Bieganie podczas Coronawirusa wyrywa pomysły, aby zachować bezpieczeństwo, zdrowy i zdrowy. Zasoby dla informacji o Covid19 oraz Runnin Stos na Dzień 4 Milesa - bieganie nie jest terapią, ale pomaga to Stos na Dzień 4 Milesa - bieganie nie jest terapią, ale pomaga to Online Trudność w trakcie pracy Dzień 4 Sprawdź w. Zabawne memy biegacza Instagram, a także pomysły na dbanie o stres i lęk, a także stresBieganie na Marco Island Florida 2021 Bieganie na Marco Island Florida 2021 Gdzie biegać na wyspie Marco na Florydzie. Pomysły na podróżowanie, a także letnie wycieczki plażowe. Florida Run Blog i Dokładnie jak korzystać z techniki biegania / spaceru na długie biegi Dokładnie jak korzystać z techniki biegania / spaceru na długie biegi Dokładnie jak korzystać z techniki biegania/spaceru do treningu maratonu na dłuższą metę. Sztuczka do półmaratonu, a także pełny trening. Po co biec/spacer m Ustaw na milach trudności z bieganiem 2020 roku Ustaw na milach trudności z bieganiem 2020 roku Bezpłatne trudności z uruchomieniem 2020. Układ na trudności z przebiegiem mil z śledzeniem przebiegu do wydrukowania, a także poradami do biegania. Zdobądź fr Cele, które pomogą Ci znacznie lepiej biegać - układaj na mile trudności w dniu 1 Cele, które pomogą Ci znacznie lepiej biegać - układaj na mile trudności w dniu 1 Bezpłatne 30 -dniowe trudności z bieganiem Dnia 1. Dokładnie jak wyznaczyć cel. Ustaw na milach trudności w listopadzie 2021 ⚡ Shareaholic .

Leave a Reply

Your email address will not be published.